[av_slideshow_full size=’no scaling’ min_height=’0px’ stretch=’image_no_stretch’ animation=’slide’ conditional_play=” autoplay=’true’ interval=’5′ control_layout=’av-control-default’ src=” attachment=” attachment_size=” position=’top left’ repeat=’no-repeat’ attach=’scroll’ av_uid=’av-jlq7fccb’] [av_slide_full id=’1184′ av_uid=’av-cdwmgb’][/av_slide_full] [av_slide_full id=’1187′ av_uid=’av-as7pxn’][/av_slide_full] [av_slide_full id=’1181′ av_uid=’av-8q86l7′][/av_slide_full] [av_slide_full id=’1179′ av_uid=’av-7k4u4b’][/av_slide_full] [av_slide_full id=’1174′ av_uid=’av-6akbh7′][/av_slide_full] [av_slide_full id=’1176′ av_uid=’av-4ht7q3′][/av_slide_full] [av_slide_full id=’1177′ av_uid=’av-1weqcb’][/av_slide_full] [/av_slideshow_full] [av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-jlq89v98′ admin_preview_bg=”] کفسابی پذیرایی منزل از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا از طرفی ما و فرزندانمان روزانه قسمت بزرگی از وقت خود را در آن میگذرانیم و اگر کف آن آلوده باشد و چهره بدی داشته باشد ، علاوه بر این که بر روحیه ما تاثیر منفی دارد ، می تواند باعث نفوذ آلودگی و بیماری به بدن ما و فرزندانمان شود .

زیرا سطح سنگ های قدیمی معمولا پر از شکاف و خط و خش است که یک محل ایده آل برای تجمع انواع باکتری و ویروس محسوب می شود .

از طرف دیگر این مکان از خانه ، محل پذیرای از مهمانان می باشد و کثیفی در آن باعث میشود میهمانان ما حس خوبی نداشته و احساس راحتی نکنند .

کفسابی پذیرایی و سنگسابی آن با هزینه اندک این مشکلات را حل می کنند و شما را از صرف هزینه های هنگفت در آینده بی نیاز می کنند .

چون بعد از عملیات کفسابی و سنگسابی در درجه اول آلودگی ها از بین رفته و شکاف ها با بتونه مخصوص پر میشوند و سپس سنگ ساب زده می شود کاملا براق و درخشان شود و در انتها با مواد مخصوص روی آن را آغشته می کنیم تا در برابر نفوذ آب ، چربی ، آلودگی و … مقاوم شود .

در نتیجه عمر سنگ بسیار افزایش میابد و سنگ حتی از روز اول هم زیباتر می شود .

سنگ های ساختمانی معمولا گران و ارزشمند هستند و اگر توسط افراد متخصص ساب زده نشوند ممکن است خراب شده و شما مجبور می شوید تمام آنها را تعویض کنید .

به همین دلیل کفسابی پذیرایی منزل خود را به افراد متخصص بسپارید .

تیم کفسابی و سنگسابی نسیم با بیش از 15 سال سابقه درخشان و ده ها پروژه موفق در تهران و کرج آماده است تا کفسابی منزل شما را با تضمین بالاترین کیفیت انجام دهد .

شماره های تماس :

۰۹۱۲۶۸۶۳۲۴۱

۰۲۱۲۲۷۱۰۷۶۸

[/av_textblock]
  • CATEGORY