کفشویی

تعریف کفشویی

در کفشویی یا فرچه ساب به جای لقمه سنگ ، از فرچه های نرم و مخصوص استفاده می شود و پس از اتصال آن به دستگاه کفساب ، تمام کف را بوسیله آن می شویند .

کفشویی را می توان برای تمام انواع کف شامل اپوکسی ، پارکت ، سنگ ، بتن و … استفاده کرد اما بیشترین کاربرد آن برای سرامیک است زیرا در سرامیک نمی توان از کفسابی استفاده کرد .

این خدمات زمانی که شما با محدودیت بودجه و زمان مواجه هستید بسیار مناسب است و اغلب آلودگی ها را از کف مورد نظر شما پاک می کند .

تفاوت کفشویی و کفسابی

در کفسابی بین 2 تا 4 میلیمتر از سطح سنگ با استفاده از لقمه سنگ ها و دستگاه ها برداشته می شود و بعد از آشکار شدن شکاف ها ، آنها را با استفاده از بتونه مخصوص سنگ پر می کنند .

همچنین لایه برداری باعث می شود تا نا همواری ها و عدم هم تراز بودن سنگ بر طرف شود .

کفسابی باعث می شود سنگ کاملا درخشان شود و تمام لکه هایی که با روش های معمولی پاک نمی شوند ( مانند سیمان ، رنگ ، خوردگی اسید و … ) از بین بروند . اما در کفشویی فقط سطح سنگ تمیز شده و هیچ گونه لایه برداری انجام نمیشود .

نا همواری ها و پستی و بلندی ها بر طرف نمی شوند و همینطور بتونه کاری نیز انجام نمیشود . در نتیجه تاثیری روی افزایش عمر سنگ نخواهد داشت .

ممکن است برخی لکه ها با کفشویی پاک نشوند که در این صورت باید از عملیات کفسابی استفاده کرد .

قیمت کفسابی نسبت به کف شویی بسیار بیشتر است و مدت زمان بیشتری میبرد زیرا تعداد مراحل آن بالاتر است .

هزینه کفشویی بسیار مناسب است به ویژه برای محیط هایی که تردد زیادی در آنها انجام می شود و دائما در حال کثیف شدن هستن .

برای اینکه با صرف هزینه کم یک نتیجه عالی بگیرید بهتر است یک بار از خدمات کفسابی استفاده کنید تا تمام ایرادات و شکستگی های کف برطرف شود ، سپس در فواصل زمانی مشخص کف شویی انجام دهید تا همیشه کف ساختمان شما تمیز و زیبا باشد .

5/5 ( 1 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *