کفسابی ارزان

کفسابی ارزان در واقع همان کفشویی است که در آن با اتصال یک فرچه نرم به جای لقمه سنگ های زبر به دستگاه کفسابی ، کف را می شویند تا جرم ها و کثیفی های آن از بین برود .

تفاوت کفسابی تضمینی با کفسابی ارزان

در بعضی مواقع بجای کفشویی از اصلاح کفسابی ارزان استفاده می کنند. این کار نسبت به کفسابی تخصصی، از هزینه کمتری برخوردار است که در آن از لقمه سنگ های مخصوص این کار استفاده می شود.

اما کفسابی تضمینی توسط افراد متخصص انجام می شود و شامل سابزنی سنگ، لایه برداری و صیقل دادن می باشد که در این صورت سنگ به بالاترین کیفیت خود می رسد.

در کفسابی تمام درزها و شکاف های موجود در کف با بتونه مخصوص پر می شوند و آلودگی ها دیگر نمی توانند در آن نفوذ کنند .

همچنین سنگ هایی که به علل مختلف مانند نشست کردن ساختمان ، جابه جا شده و ترازبندی خود را از دست داده اند در کفسابی تضمینی کاملا هم تراز و یک دست می شوند .

اما در کفشویی فقط سطح سنگ از آلودگی ها و جرم ها پاک می شود .

کفشویی برای زمان هایی مناسب است که قصد لایه برداری ندارید و میخواهید برای مدت کوتاهی سنگ خود را تمیز کنید. اما در صورتی که بخواهید ماندگاری کیفیت سنگ برای مدت زیادی ثابت بماند و طول عمر مفید آن بیشتر شود از عملیات کفسابی استفاده کنید.

نکته مهم

توجه داشته باشید که برخی افراد سودجو خدمات کفشویی را با عنوان کفسابی ارزان به شما ارائه می دهند و پول زیادی از شما طلب می کنند در حالی که قیمت کفشویی بسیار کمتر از کفسابی است و کیفیت آن نیز به مراتب پایین تر است .

تعرفه ها در گروه کفسابی نسیم ، طوری در نظر گرفته شده تا هر کس و با هر میزان در آمد بتواند از خدمات ما استفاده کند .

ما خدمات کفسابی را بسیار ارزان به شما ارائه می کنیم تا با خیال راحت با ما همکاری کنید و نیازی نباشد که کار خود را به افراد سودجو بسپارید .

ما در تمام ایام هفته آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه مشاوره رایگان به شما هستیم .

۰۹۱۲۶۸۶۳۲۴۱

۰۲۱۲۲۷۱۰۷۶۸

5/5 ( 1 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *