شرکت کفسابی در کرج

استان البرز نیز همانند شهر تهران دارای برج ها و ساختمان های بلند در مناطق خود می باشد که اکثر این سازه ها تا حدودی قدیمی می باشند و در اصلاح به آن ها قدیم ساخت می گویند.

از سوی دیگر این استان به سرعت در حال پیشرفت و گسترش می باشد و صنعت ساختمان سازی با سرعت بالایی در حال رشد است. در نتیجه هر روز تعداد ساختمان های نوساز افزایش می یابد.

خدمات کفسابی و سنگسابی، هم برای ساختمان های نوساز و هم ساختمان های قدیمی لازم است.

حال به بررسی اهمیت کفسابی در کرج برای هر دو نوع ساختمان ها می پردازیم.

کفسابی در کرج

کفسابی در کرج برای ساختمان های قدیمی:

سنگ کف یکی از عناصر مهم در ساختمان محسوب می شود که با گذشت زمان کم کم زیبایی خود را از دست می دهد و به مرور دچار تخریب می شود. آسیب دیدن سنگ ها علاوه بر اینکه زیبایی ساختمان را از بین می برد، بلکه باعث به وجود آمدن مشکلاتی در رفت و آمد افراد نیز می شود.

از سوی دیگر هزینه تعویض این سنگ ها بسیار بالاست و مقرون به صرفه نمی باشد. وجود شکاف ها در سنگ های قدیمی باعث تجمع انواع آلودگی می شود که ممکن است برای سلامتی افراد خطرناک باشد. برای رفع این مشکل به عملیات کفسابی احتیاج است.

در عملیات کفسابی  با استفاده از بتونه های مخصوص این شکاف ها و ترک ها را پر می کنند تا در مقابل نفوذ آب و آلودگی ها جلوگیری شود.

کفسابی باعث می شود سطح سنگ کاملا هموار و یک دست شود و عمر مفید آن نیز افزایش می یابد و سنگ ها مانند روز اول زیبا و درخشان شوند.

در نتیجه بدون نیاز به تعویض سنگ ها می توان تا چند سال با خیال راحت از این سنگ ها استفاده کرد. همه این مزایا تنها با پرداخت هزینه مناسب برای شما به همراه خواهد بود.

کفسابی در کرج برای ساختمان های قدیمی

کفسابی در کرج برای ساختمان های نوساز

با توجه به شرایط اقتصادی نامناسب، قیمت سنگ ها با افزایش زیادی رو به رو شده است که باید صرفه جویی لازم را در هزینه های ساخت و فروش آن به عمل آورد.

همانطور که می دانید سنگ ساب خورده نسبت به سنگ ساب نخورده گران تر می باشد. در صورتی که از سنگ ساب خورده برای ساختمان های نوساز استفاده شود، در هنگام عملیات بنایی و نقاشی ممکن است مصالح بر روی آن بریزد و کثیف شود و یا ابزارهای سنگین روی سنگ ها بیفتد که منجر به آسیب رسیدن به سنگ می شود و زیبایی خود را از دست می دهد.

پس بهتر است از سنگ های ساب نخورده برای کف این ساختمان ها استفاده کرد و پس از پایان عملیات بنایی، نقاشی و … از خدمات کفسابی برای ساب سنگ و تمیز کردن آن ها استفاده کنیم.

با انجام این کار هم در هزینه ها صرفه جویی می شود و هم سرعت کار افزایش می یابد و اغلب کارفرمایان در هنگام ساخت و ساز و فروش آن از این روش استفاده می کنند.

کفسابی در کرج برای ساختمان های نوساز

5/5 ( 1 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *