مزایای پولیش در نماشویی

پولیش در نماشویی نوعی مواد شیمیایی می باشد و همانند واکس که کفش را براق میکند، این ماده نیز باعث براق و درخشان شدن نما می شود.

در اکثر مواقع پس از اتمام شستشوی نما ، از عمل پولیش کاری که با استفاده از دستگاه سند بلاست انجام می شود برای افزایش کیفیت کار استفاده می شود که نتیجه بسیار قابل قبولی را به همراه دارد.

طبق نظر کارشناس و با تصمیم کارفرما عمل پولیش کاری انجام می شود. برای انتخاب استفاده از پولیش کاری، جنس سنگ نمای ساختمان و همچنین هزینه هایی که از قبل برای نماشویی تعیین شده است تاثیر زیادی در این امر دارد.

پولیش در نماشویی

مزایای پولیش در نماشویی

پولیش کاری پس از نماشویی ساختمان مانند یک جلا دهنده و براق کننده برای نما می باشد.

ساختار این مواد به گونه ای می باشد که لایه ای پوشاننده بسیار شفاف با قابلیت ماندگاری بالا را در هنگام سایش آن به سطح سنگ ایجاد می کند.

اغلب سنگ ها دارای قابلیت جذب پولیش به خود می باشند اما پس از شستشوی نمای ساختمان هایی که جنس آن ها از آجر و تراورتن می باشد، بیشترین استفاده را از این مواد برای این نوع نماها بکار می برند.

همچنین برای قسمت هایی از نمای ساختمان که به مرور زمان دچار آسیب جزئی و سطحی شده باشد و نیازی به استفاده از مصالح برای برطرف کردن آن نمی باشد، می توان از پولیش برای ترمیم آن قسمت استفاده کرد.

توصیه می شود برای اینکه به نتیجه دلخواه و بالاترین کیفیت در عمل پولیش کاری برسید، باید در اولین مرحله از عملیات سطح نما را شستشو دهید تا کاملا تمیز و عاری از کثیفی و آلودگی باشد و پس از خشک شدن سطح مورد نظر از پولیش برای براق کردن سنگ نما استفاده کنید.

لازم به ذکر است عمل پولیش در نماشویی باید توسط افراد و متخصص در این زمینه انجام شود در غیر این صورت از انجام آن توسط افراد نا بلد خودداری شود.

مزایای پولیش در نماشویی

5/5 ( 1 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *