نماشویی در تهران

معمولا خدمات نماشویی در تهران نسبت به سایر خدمات ساختمانی بیشترین درخواست را به همراه دارد.،زیرا شهر تهران شامل هزاران برج و ساختمان های مرتفع می باشد که با وجود آلودگی هوا و سایر آلاینده ها، نمای ساختمان به سرعت دچار کثیفی می شود و باعث زشت شدن ساختمان می گردد.

جنس نمای ساختمان بسیار متنوع است که در طرح ها و رنگ های مختلف وجود دارد. مانند نمای شیشه ای، نمای سنگی، نمای آجری، نمای کامپوزیت و غیره که متاسفانه هیچ کدام از این مصالح در مقابل آلودگی هوای تهران پایدار نیستند و سریع زیبایی و جذابیت خود را از دست می دهند.

برای حل این مشکل باید به صورت دوره ای و در زمانبندی مشخص از خدمات نماشویی استفاده کرد تا آلودگی ها بر روی نما تثبیت نشوند و یا از فناوری نانوساب استفاده کرد تا نمای ساختمان برای مدت طولانی تری تمیز بماند.

نانوساب معمولا در نماهای سنگی بیشتر کاربرد دارد. نانوساب یک نوع ماده آب گریز می باشد که سطح نما را به آن آغشته می کنند تا از نما در برابر آلودگی و گرد و غبار محافظت شود.

نماشویی در تهران

عملیات نماشویی در تهران هر چند وقت یکبار باید انجام شود؟

همانطور که می دانید، علت اصلی ایجاد کثیفی و جرم بر روی نمای ساختمان های تهران به دلیل آلودگی ناشی از سوخت های فسیلی می باشد. میزان این آلودگی ها بسیار زیاد است که می تواند به راحتی در مدت زمان کم زیبایی نمای ساختمان شما را که هزینه بسیاری برای ظاهر آن پرداخته اید از بین ببرد.

جنس نمای ساختمان در میزان جذب آلودگی بسیار موثر است. برای مثال نمای آجری از نمای سنگی سریع تر کثیف می شود و برای شستشوی آن از واترجت های صنعتی استفاده می شود.

در صورتی که نماهای شیشه ای را می توان بدون استفاده از واترجت به وسیله مایع مخصوص کاملا تمیز و شفاف کرد.

نماشویی در تهران با چه تجهیزاتی انجام می شود؟

ساختمان های تهران دارای تعداد طبقات و ارتفاع زیادی می باشند که نمیتوان در این ارتفاع ها برای نماشویی از داربست استفاده کرد. در حالی که استفاده از داربست به دلیل اینکه متصدی تسلط بیشتری بر روی کار دارد نماشویی با کیفیت بالاتری انجام می شود.

استفاده از راپل یکی از بهترین روش های نماشویی در زمانی است که نتوان از داربست استفاده کرد.

راپل یک نوع طناب محکم و مخصوص برای انجام عملیات نماشویی می باشد که در بالاترین نقطه ساختمان نصب می شود و مجری با استفاده از آن می تواند در هر ارتفاعی معلق بماند و نما را تمیز کند.

تجهیزات دیگری نیز مانند واترجت ، سندبلاست و غیره در نماشویی وجود دارد که با توجه به عواملی همچون وسعت، ارتفاع و جنس نما از آن استفاده می شود.

تجهیزات نماشویی در تهران

5/5 ( 1 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *