نانوکاری نما و نماشویی با نانو

نانوکاری نما ساختمان از حدود یک دهه قبل در نماشویی مورد استفاده زیادی قرار گرفت.

نانو یک پوشش بسیار نازک و غیر قابل نفوذ با استحکام بالا می باشد که باعث شده کارشناسان و متخصصان در زمینه نماشویی آن را به عنوان بخشی مهم در این حرفه بدانند.

انجام نانوکاری نما بعد از شستشوی نما یکی از بهترین پیشنهادات برای کارفرمایان می باشد. چرا که بعد از نماشویی تمامی جرم ها و کثیفی ها از روی سطح نما کاملا پاک شده و مناسب ترین زمان برای انجام عملیات نانوکاری می باشد.

نانوکاری نما

مزایای نانوکاری نما

نانوکاری نما سطح نمای ساختمان را در برابر نفوذ آب، آلودگی ها، جرم و کثیفی مقاوم می سازد و از نشست باران های اسیدی و گرد و غبار و ایجاد لک بر روی سطح نما جلوگیری می کند.

با استفاده از خدمات نانو برای نمای ساختمان خود می توانید حداقل تا 2 سال سطح نمای ساختمان را عاری از هرگونه آلودگی، جرم و ریزگردها کنید و در این مدت از پرداخت هزینه اضافی بابت شستشوی نما جلوگیری به عمل بیاورید.

اما معمولا مدت ماندگاری این مواد بر روی سطوح تقریبا به مدت 5 سال می باشد و به مرور زمان از کیفیت و استحکام آن کم می شود و نمای ساختمان مجددا به نانو کاری نیاز دارد.

انجام خدمات نانو در هنگام نماشویی هزینه نسبتا بالایی را به همراه دارد اما این هزینه در مقابل کیفیت و نتیجه ای بسیار مطلوبی که در پایان کار به دست می آید، ناچیز می باشد. چرا که رضایت صد در صد مشتری یا کارفرما را به همراه خواهد داشت.

افراد فنی و کارشناسان باید قبل از اجرای پروژه بررسی های لازم را انجام دهند و بتوانند کارفرما را با وجود بالا بودن هزینه این عملیات برای انجام خدمات نانو متقاعد کنند.

عملیات نانو کاری نما بیشترین کاربرد را در نماهای آجری دارد.

5/5 ( 1 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *